Profimix Chotěboř s.r.o.

Vítáme Vás na stránkách naší firmy. Zabýváme se obchodní činností v oboru svařovací techniky plamenem a elektrickým obloukem, opravami, servisem a poradenskou službou. Nabízíme výrobky profesionální i hobby. Jako smluvní prodejci nabízíme zařízení za prodejní ceny výrobců. V prodejním sortimentu nechybí náhradní díly nabízených zařízení a jejich příslušenství, svářecí materiály, brusivo, ochranné pomůcky a podobně. Orientace prodeje je zaměřena v převážné míře na výrobky českých firem např. GCE s.r.o. Chotěboř, Alfa in Třebíč, ESAB Vamberk, jejichž kvalitní výroba je podložena schválením podle norem ISO 9001. Samozřejmostí je nabídka a prodej výrobků dalších firem.

Servis a opravy svařovací techniky v oboru plamen provádíme výměnným nebo servisním způsobem přímo Vašich zařízení. Jsme jediní autorizovaní opravci bateriových redukčních ventilů typu VPK 251, VPK 631, RVP 1601, NZA 50, VPKU 91, VPKU 151 a filtračních zařízení FZ 11 což můžeme doložit Smlouvou o opravách těchto zařízení s firmou GCE Autogen.

Při odběru nových výrobků i generálních oprav můžeme nabídnout množstevní slevy. U zařízení pro sváření el. obloukem je možno provést nákup formou leasingového prodeje firmou ESSOX České Budějovice.

Při nákupu u nás Vám rádi ochotně poradíme dle Vašich požadavků a pokud bude Váš dotaz úzce specifický, spojíme Vás přímo s výrobcem, který objasní ty nejdrobnější detaily výrobku. Při opakovaných nákupech Vám rádi poskytneme stálou slevu a i když nejste z našeho blízkého okolí, i tak se k Vám naše výrobky dostanou expresním zásilkovým způsobem, který každodenně využíváme. Spokojenost zákazníka co se týká informací, kvality a servisu (i pozáručním) zboží je pro nás tím nejdůležitějším a těšíme se Vaši návštěvu u nás.

 

Pro koho je náš sortiment zboží a služby určeny?

Kontakt na nás a místo naší prodejny naleznete v menu položka Kontakt nebo zde